icon

Правила експлуатації та догляду за шкіряними виробами


Вироби зі шкіри Crazy horse не потребують особливого догляду.

Проте існують певні правила та застереження стосовно експлуатації таких виробів, а саме:

1. Протягом першого періоду користування виробами зі шкіри Crazy horse можливе фарбування світлого одягу, особливо під час дощу або у спекотні дні. Тому радимо на перший час носити вироби з одягом темних кольорів.

2. Категорично забороняється застосовувати хімічні засоби для витирання шкіри. Це стосується вологих серветок, інших спиртовмісних та взагалі будь-яких миючих речовин. Це призводить до різкого погіршення якості шкіри, зміни її кольору та інших негативних явищ.

3. Потрібно також уникати тривалого впливу вологи чи сонячних променів. Миття поверхні шкіри водою та інші контакти з вологою можуть призвести до зміни зовнішнього вигляду шкіри, а під впливом сонячного проміння шкіра тріскає та твердіє.

Загалом достатньо регулярно протирати шкіряні вироби сухою м'якою тканиною для того, щоб прибрати подряпини, забруднення або вологу з їх поверхні.

Поради щодо виробів з гравіюванням

Гравіювання наноситься лазерним гравером, що спалює верхній шар шкіри. Внаслідок цього процесу утворюється сажа, яку ми перед відправкою виробу струшуємо. Однак її залишки іноді можуть фарбувати світлі кольори шкіри (особливо світло-коричневий та червоний), а також руки, одяг та інші предмети, що доторкаються до гравіювання. Якщо це для Вас важливо, - будь ласка, обирайте темніші кольори шкіри, а також уникайте контакту місця гравіювання з світлим одягом. В процесі експлуатації виробу поверхня гравіювання очиститься самостійно та набуде кольору шару шкіри, який знаходиться під верхнім. Ні в якому разі не потрібно мити гравіювання водою чи тим більше миючими засобами, при потребі можна протерти м'якою сухою тканиною. Гравіювання також може нетривалий час мати специфічний запах "паленої" шкіри, що з часом вивітрюється.


Вгору
Додому
Замовити
Замовити
097 293 75 50