icon

Як замовити?


Способи оформлення замовлення:

 1. Через сайт. Для цього:
 • Виберіть вид виробу, колір, за необхідності завантажте картинку для гравіювання. Додайте товар у кошик. Натисніть "Оформити замовлення".
 • Введіть адресу або увійдіть, якщо купували раніше.
 • Виберіть спосіб доставки та метод оплати (за допомогою платіжного сервісу LiqPay, оплату на картку Приватбанку або післяплати після отримання та перевірки товару).
 • Натисніть "Виконати замовлення". При оплаті через LiqPay ви будете переадресовані на офіційний сайт LiqPay, де завершите оплату, при оплаті на картку Приватбанку або післяплатою ви отримаєте повідомлення про підтвердження замовлення.
 • З вами зв'яжеться менеджер для узгодження деталей.
 • Або натисніть ЗАМОВИТИ В ОДИН КЛІК, і наш менеджер з вами зв'яжеться і зробить все сам.
  1. Через соціальні мережі (Facebook, Instagram), написавши особисте повідомлення.
  2. Просто зателефонувавши за телефоном: 097 293 75 50

  ГРАВІЮВАННЯ АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНЕ (до 2-х гравіювань на 1 виріб, в т.ч. 1 фото! Кожне додаткове гравіювання – 100 грн., для фото та складних малюнків – 200 грн.).

  ВАЖЛИВО. Ескізи гравіювання для кожного виробу безкоштовні в кількості 2 шт., кожен наступний – 200 грн. Ескізи готуються в порядку черги після оформлення замовлення. 

  ВАЖЛИВО! За наявності особливих побажань щодо розміру та розміщення гравіювання на виробі, будь ласка, озвучуйте їх на етапі оформлення замовлення до початку виробництва товару.

  ВАЖЛИВО! Колір виробу може відрізнятись від представленого на наших фотографіях. Це залежить від освітлення, часу доби, налаштувань фотоапарата в момент зйомки та налаштувань монітора/екрана телефону, на якому переглядаються знімки або відео, а також інших факторів.

  ВАЖЛИВО! Гравіювання наноситься лазерним гравером, що спалює верхній шар шкіри. Внаслідок цього процесу утворюється сажа, яку ми перед відправкою виробу струшуємо. Однак її залишки іноді можуть фарбувати світлі кольори шкіри (особливо світло-коричневий та червоний), а також руки, одяг та інші предмети, що доторкаються до гравіювання. Якщо це для Вас важливо, - будь ласка, обирайте темніші кольори шкіри, а також уникайте контакту місця гравіювання з світлим одягом. В процесі експлуатації виробу поверхня гравіювання очиститься самостійно та набуде кольору шару шкіри, який знаходиться під верхнім. Ні в якому разі не потрібно мити гравіювання водою чи тим більше миючими засобами, при потребі можна протерти м'якою сухою тканиною. Гравіювання також може нетривалий час мати специфічний запах "паленої" шкіри, що з часом вивітрюється.

   


  Вгору
  Додому
  Замовити
  Замовити
  097 293 75 50